Jak to się dzieje, że bez chemicznych dodatków koloryzacja daje tak niesamowite efekty?

To proste. Do stworzenia tych ekologicznych kosmetyków została wykorzystana natura. A dokładniej, system bazuje na naturalnych olejach, które zapewniają zdrowszą koloryzację, bardziej naturalny kolor i dodatkowe odżywienie. Specjalna formuła trwałej koloryzacji zawiera łagodne organiczne ekstrakty i naturalne olejki tj.: olej jojoba, z pestek winogron, brzoskwini, moreli, ekstrakt z nasion słonecznika, olejki z mandarynki, grejpfruta i cytryny. Dodatkowo, wyeliminowane zostały takie substancje jak: amoniak, siarczany, DEA, aromaty, parabeny (toksyn/toksycznych pestycydów), – czyli szeroko stosowane składników, które zwiększają ryzyko uczuleń, powstawania nowotworów i zaburzeń hormonalnych. Koloryzacja ta ma jednocześnie delikatny zapach, jest bardzo przyjemna w stosowaniu zarówno dla Klientów, jak i fryzjerów.

Jeśli jeszcze nie próbowałaś NATULIQUE zapraszamy Cię do naszego salonu. Naturalna ekologiczna koloryzacja jest w zasięgu Twojej ręki a w zasadzie głowy.

– EKO PIELĘGNACJAO’right, czyli zdrowy ulubieniec największych stylistów
Seria profesjonalnych produktów, bogatych w organiczne składniki została stworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie piękno i zdrowie. W produktach zastąpiono chemiczne środki pieniące i konserwujące równie skutecznymi, naturalnymi składnikami. O’right zostało wyróżnione, jako czołowa ekologiczna profesjonalna seria produktów do pielęgnacji włosów. Korzystają z niej sławni styliści oraz najlepsze salony fryzjerskie. Znajdziesz ją także w hAIR.